Hizmetlerimiz

  • İmmobilizer oto anahtarların kopyalama ve tamir işlemleri
  • Oto anahtarı ve kumandaları yedekleme, tamir ve pil değişimi
  • Kayıp anahtar ve kumandaların hafızadan silinmesi, yeniden kodlanması
  • Orijinal ya da orjinal olmayan oto kumandalarını sustalıya dönüştürme
  • Oto yedek anahtar yapımı ve her türlü elektronik anahtar çözümleri...


İmmobilizer Oto Anahtarı Kopyalama

İmmobilizer, kelime olarak “Hareketsizleştirici” anlamına gelir. 1995 yılından sonra Almanya başta olmak üzere tüm Avrupada yaygınlaşan bir sistemdir. İmmobilizer Sistemi benzinli araçlarda ateşleme sistemini keser, dizel araçlarda ise mazot pompasının çalışmasına izin vermez. Bunları anahtar içerisinde bulunan bir chip(transponder) sayesinde yapar.

Aracınızın markası ne olursa olsun immobilizerli anahtarlarınızla firmamıza gelerek anahtarlarınızı kopyalatabilir, yedek anahtar yaptırabilirsiniz. İmmobilizer anahtar fiyatları için telefonla bilgi alabilirsiniz.

 

Oto Kumanda Kopyalama

Sonradan takılan oto alarm ve merkezi sistem kumandaları kopyalama, sustalıya çevirme işlemleri kısa sürede yapılarak oto uzaktan kumandası size teslim edilir.

 

Oto Çilingir

Aracınızın anahtarı veya kumandası bozuldu ve aracı açamıyorsanız kapıyı zorlamanıza veya aracınıza zarar vermenize gerek yok. Bütün otomobil modellerinde Yüksek Güvenlik Kilitleri aracınızın hiç bir yerine zarar vermeden özel ekipmanlarla açılır.

 

Oto anahtarları ile ilgili her konuda garantili ve profesyonel hizmet almak için (0212) 515 19 10 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.